Kariéra

Kariéra

Volné pracovní pozice.

Seřizovač

Hledáme zájemce na volné pracovní místo seřizovače v silné mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby.

  • Požadujeme: spolehlivost, pracovitost. Minimální požadované vzdělání: základní/vyučení.
  • Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, bonusový systém dovolené, prémie, 13. plat, příspěvek na stravování, bonusy za zvládnutí výrobních operací, firemní akce. Možnosti platového růstu.
  • Jednosměnný provoz! Nástup možný ihned.
  • Místo pracoviště: Elasteflex Lysice s.r.o., Průmyslová 591, Lysice, 679 71

Kontakt: personalni@elasteflex.com

Pomocný pracovník na oddělení kvality

Nabízíme volné pracovní místo v silné mezinárodní společnosti s německou účastí, působící v oblasti kovovýroby.

  • Požadujeme: spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, vzdělání v technické oblasti (SOU/SOŠ) nebo praxe ve strojírenství výhodou. Základní znalost NJ výhodou.
  • Nabízíme: zázemí rostoucí společnosti, bonusový systém dovolené, 13. plat, pružná pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního postupu, pravidelně vypláceny prémie, příspěvek na stravu, možnost služebních cest do mateřské společnosti.
  • Náplň práce: vstupní, mezioperační a výstupní kontrola. Dále pak posuzování shody, spolupráce při řešení případných reklamací.
  • Nástup ihned. Jednosměnný provoz.

Pracovník na oddělení odbytu

Hledáme zájemce na volné pracovní místo na oddělení odbytu v silné mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby.

  • Požadujeme: spolehlivost; pracovitost; smysl pro obchodní jednání a dialog. Minimální požadované vzdělání je SŠ. Možno i absolvent. Aktivní řidič je pro uvedenou pozici nutností. Znalost AJ/NJ podmínkou.
  • Nabízíme: zázemí rostoucí společnosti, bonusový systém dovolené, 13. plat, pružná pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního postupu a rozvoje, pravidelně vypláceny prémie, příspěvek na stravu.
  • Cílem: Vaší práce bude péče o stávající odběratele, oslovování a jednání s potenciálními obchodními partnery, podílení se na kalkulacích, tvorba cenových nabídek.
  • Pracovní poměr s okamžitým možným nástupem.

Hadice

Elasteflex lysice s.r.o.

Adresa a sídlo: Průmyslová 591, Lysice, 679 71 (mapa)

Telefon: +420 516 472 704

Email: elasteflex@elasteflex.com

IČO: 63473101

DIČ: CZ63473101

Datová schránka: wdw3hgn

Spisová značka: C 20178 vedená u Krajského soudu v Brně

Whistleblowing: oznamovatel@elasteflex.com

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: